מרפאת פאשיקום

הטיפול בשיטת פאישקום משלב את אבחון ושחרור תנועת גוף האדם עם הבנת דפוסי ההתנהגות רגשיים/התמהגותיים/פסיכולוגים כחלק בלתי נפרד מהתהליך.

השינוי התנועתי המהיר מבוסס על מומחיות שימוש בשיטת Trigger point Therapy בה משחררים את מנגנוני הפעלת השרירים באמצעות לחיצות, מאפשרים תנועת פאשיה טובה ורטובה ובכך מחזירים את טווחי התנועה לנורמה ומפיגים כאבים.

השחרור הרגשי מגיב לתוצאות השחרור המהיר של מערכת התנועה ומשפיע מיד על דפוסי ההתנהגות היום יומיים. באמצעות הטיפול ניתן לטפל במגוון פתולוגיות תנועתיות ובכאבים כרוניים.

במבנה סדרת הטיפולים יש הכוונה ברורה של התהליך למציאת מקור הכאב של הפתולוגיה.

 

סובל/ת מכאבים ולא עובר? שוב רופאים ומטפלים? שוב תרופות וזריקות? שוב תסכול כי אין מענה ואתם ממשיכים לסבול? למה אין מענה יעיל לפתולוגיות וכאבים כרוניים?

 

אין מענה יעיל כי הטיפולים מבוססים על ההנחה שהגורם לכאב נמצא במקום הכאב, ועל חוסר ההתייחסות המהותי לדפוסי התנהגות הרגשיים המנהלים את חיינו ואת הכאבים….. (פתחו את מעגל הכאב).

 

שיטת פאשיקום® היא הפתרון בשבילך.

 

שיטת פאשיקום® מדייקת במתן מענה יעיל, מדויק ויוצא דופן למה שבאמת צריך כדי לטפל בפתולוגיות וכאבים כרוניים.

במידה ואתם מעוניינים לנצח ולעקור את הכאב מהשורש ולהשתחרר ממנו אחת ולתמיד, אני מציע לקבוע תור 1 לאיבחון ולטיפול בשיטת פאשיקום® על מנת להיחשף לשיטה וליכולותיה.

 

אין לכם מה להפסיד… ניסיתם כבר שיטות רבות…. לא?

 

שיטת פאשיקום®

שיטה חדשנית לאיבחון ולטיפול במערכת התנועה של גוף האדם שחרור הגבלות תנועתיות ואיפשור תנועה במרחב בכמה שפחות מאמץ אל מול כוחות הכבידה.

 

 מספר עקרונות יסוד ממבואות השיטה:

  • מערכת התנועה פועלת תמיד כ- שריר אחד, אין הפרדה בין חלקיה.

  • לב האבחון מכוון אל החזרת יכולת האדם להתקיים בנוחות בכמה שפחות מאמץ אל מול כוחות הכבידה.

  • שליפת זיכרונות תנועה מהתת-מודע באמצעות שחרור מערכת התנועה, מאפשריםלמרכיבים הרגשיים/התנהגותיים/פסיכולוגיים (אמורפי) להשתתף עם הפיזי ביעילות רבה יותר בתהליך הריפוי הפנימי.

  • הבנת הפאשיה ומקומה ותפקידיה במכלול גוף האדם ובמערכת התנועה הוא מפתח להכוונת הגוף למציאת דרכי ריפוי עצמיים.

 

תכני הלימוד בקורס:

ידע רב, הבנה ויכולת מעשית גבוהה בעקרונות שיטת פאשיקום®, שיטת Trigger point therapy, קינסיולוגיה של הפאשיה, מכאניקת התנועה של גוף האדם, פסיכולוגית הטיפול והמטופל, יחסי מטפל / מטופל ואתיקה מקצועית גבוהה.

ידע רב על תפקודה והתנהגותה של מערכת רקמות החיבור – הפאשיה (fascia), תפקודה וחשיבותה במערך השיקום הכולל, ידע על כאב, התנהגות עם כאב, מודעות עצמית, עבודה עם מנגנוני הריפוי.

 

בניית תוכנית טיפול על פי שיטת פאשיקום®

 

ידע מעמיק והבנה באנטומיה, באנטומיה טופוגרפית נרחבת, פיזיולוגיה ופתולוגיה של ה- שריר אחד, בעקרונות הטיפול בפאשיה, בעיסוי הרפואי, וביציבה ובקינסיולוגיה יישומית.

 


מידע נוסף:

מהי מרפאת פאשיקום?
מהי שיטת פאשיקום®?
מהו הטיפול בשיטת פאשיקום®?
מהן פתולוגיות וכאבים כרוניים?

Kinesio taping therapy

Trigger point therapy

Holistic Massage

Myofascial release