מיקול סניאולין‏ – בוגרת מכללת פאשיקום, מעסה רפואית בכירה ומטפלת בספורטאים.

“‏עוד מסע מאתגר, מרתק ומעמיק הגיע לנקודת הסיום אבל כל סיום הוא בעצם התחלה חדשה 😄 את טל אני מכירה ומוקירה כבר שנים שהתחלתי איתו בלימודי הקינזיו טייפינג אי שם בשנת 2009.

מעבר לידע ולכישרון המופלא שלו להמציא שיטה טיפולית גאונית הוא אדם שזו מעבר לזכות ללמוד ממנו ולהפיץ הלאה את גישתו ומישנתו המופלאה. גאה להיות חלק ממערך המטפלים שעבר במכללה שלו וספג ושאף ורק רוצה לצמוח ולהמריא הלאה.

מחכה כבר לקורס הבא שעל הכוונת בהמשך השנה… חכו…זה יגיע.

ולך טל תודה מעמקי הפאשיה” 💙

מכתב מודים זליגר

“טל מורה לחיים אתה שתיהיה לך שנה טובה מלאת אושר בריאות אהבה והצלחות שתמשיך להעביר את הטוב שאתה עושה וכולם ידעו מה זה “פאשיקום”.

מכתב מאור רם, מאמן כושר ומטפל בכאב

“הגעתי לקורס השיקום התנועתי אורטופדי לאחר הרבה התלבטויות: האם זה רלוונטי לי כמאמן כושר? אולי אני מבזבז את זמני וכספי?

כבר בשיעור המבוא ובוודאי בשיעור הראשון הבנתי שעשיתי החלטה נכונה: טל מביא ידע אחר והסתכלות שונה על העולם שהחשבתי עצמי מומחה בו.

השאלות והתשובות שעלו שינו את ההסתכלות שלי על גוף האדם אך גם על המקצוע שבחרתי והערך המוסף שלי בתוכו. אני היום מאמן כושר בעל ידע והבנה רחבים בהרבה. בנוסף רכשתי מקצוע נוסף בו אני מתפתח וצובר הצלחות רבות בטיפול בכאב ובהגבלות תנועה..”

מכתב מרוית למפל, מנהלת המרכז לשיקום תנועתי אורטופדי

“בתור אחת שהגיעה מעולם הכושר והיציבה וניהלה מקצועית חדרי כושר, ‘שיקום תנועתי אורטופדי’ פתח בפני דלת עצומה.

הבנתי שביכולתי לעזור הרבה מעבר למתן תרגילים ועבודה מאוזנת “עד כמה שאפשר”, ביכולתי היום לתת מענה זמין מהיר ולפתור בעיות כאב כרוניות של שנים . בעקבות התהליך שעברתי במהלך הלימודים פתחתי בניהולי את המרכז לשיקום תנועתי אורטופדי וישנם כבר מאות מטופלים מרוצים.

היום אינני תלויה עוד באחר, ויותר מזה ישנם אנשי מקצוע בעלי תארים מכובדים עד מאוד שנעזרים בידע שלי. השיטה הזו עושה פלאים ומבטיחה תוצאות לא רק לפציעות ספורט, אלא לאיזון הכללי של הגוף. שיקום תנועתי אורטופדי פתח בפניי עולם ומלואו תודות לך טל זיו היקר מכל!”

מכתב מפיליפ גלפרט, מורה לאנטומיה ולאימון בחדרי כושר – קמפוס שיאים

“זכיתי ללמוד בקורס שיקום אורתופדי תנועתי ולהכיר את טל זיו, מטפל מדהים, איש נעים הליכות ובעל ידע עצום בתחום הטיפול. הקורס מציג את מערכת התנועה בצורה הוליסטית (מראה קשר בין אזורים השונים בגוף מבחינה מכאנית כמו גם הקשר בין עולם הרגש למגבלות במערכת התנועה) לכן, הכלים הניתנים בקורס מאפשרים לאבחן ולטפל במגבלות בצורה מדויקת ויסודית יותר.

הידע שרכשתי בקורס משמש אותי בעבודה יום יומית שלי בתור מטפל, מרצה ומאמן. הבנת תפקיד הפאשיה ונקודות הטריגר יכולים לעזור לכל מטפל להגיע לתוצאות מפתיעות (במובן החיובי:-) ולעטים אף למצוא את הסיבה המכאנית לשרשרת השינויים שגורמים לכאב ולסבל רב. לימודים אצל טל השלימו עוד חלק אחד חשוב בפאזל המורכב של הבנת גוף האדם ותפקודו.”

מכללת פאשיקום
מרפאת פאשיקום
שיטת פאשיקום®